Fotografia

Dzień ślubu jest szczególny, pełen prawdziwych emocji i niepowtarzalnych chwil. Dobra fotografia sprawia, że chętnie się do nich wraca i przeżywa ponownie.

Fotografia reportażowa z tego niezwykłego dnia zaczyna się od uwiecznienia przygotowań do ślubu. Jesteśmy z Państwem podczas błogosławieństwa rodziców, ceremonii w kościele lub USC oraz w czasie wesela. Zatrzymujemy w kadrze najważniejsze i najciekawsze momenty tego dnia, tak, aby nie uronić z nich ani chwili. Łzy wzruszenia, miłość, radość i szampańska zabawa emanują ze zdjęć, które nawet po latach będą o tych emocjach przypominały.

Wykonujemy fotografię plenerową w różnych miejscach: park, las, jezioro, dworki, pałace, ruiny, stare fabryki, ale także może to być boisko piłkarskie, ogródek sąsiadów czy też ulica w centrum miasta. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Preferujemy plenery wykonywane w inny dzień.

W Państwa ręce trafiają zdjęcia na płycie DVD, w tradycyjnym eleganckim albumie lub w formie ekskluzywnej fotoksiążki indywidualnie przygotowanej dla Państwa. W zależności od pakietu możecie otrzymać również wszystkie zdjęcia w formie prezentacji mulimedialnej z odpowiednio dobraną muzyką na płycie DVD.

Polecamy również Państwa „osobistą” galerię internetową, do której możecie Państwo zaprosić swoich znajomych. Dzięki temu, że jest ona chroniona hasłem, macie pewność, że nikt niepowołany nie zobaczy Waszych zdjęć.