Film

Wiele osób nie decyduje się na film z uroczystości ślubnej gdyż kojarzy się im z kiczem, różowymi serduszkami, gołąbkami fruwającymi po ekranie i feerią trójwymiarowych animacji weselnych… nasze filmy są inne, posiadają klimat i pokazują prawdziwie emocje i uczucia które towarzyszą tej uroczystości.

Reportaż wideo, przepleciony romantycznymi i zabawnymi etiudami z pleneru, teledyskami z przygotowań i z zabawy, nastrojową bądź energiczną muzyką starannie dobraną do obrazu  może stanowić równie ciekawą i emocjonującą pamiątkę Waszej uroczystości.

Technika jest narzędziem w naszej pracy, dlatego używamy wysokiej klasy sprzętu do rejestracji i edycji  tak, aby nasze produkcje były podane Państwu w jak najlepszej formie. Kamery, statywy, flycamy do ujęć dynamicznych, licencjonowane programy do edycji i masteringu filmu, menu ekranowe, wysokiej klasy płyty DVD z indywidualnym nadrukiem oraz ekskluzywne opakowania, to wszystko sprawia, że Wasz film od momentu wzięcia go do ręki aż do obejrzenia ostatniego ujęcia jest niezapomnianą pamiątką niezwykłych chwil.